Dwa medale Mastersów Krajny

06 czerwiec 2023

W Terespolu (lubelskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Podnoszeniu Ciężarów. Sztangiści Krajny wywalczyli dwa medale. Złoty zdobył Przemysław Paterek, a brązowy Hanna Malak.

Czytaj więcej...

II runda Wieloboju w Sępólnie

30 maj 2023

W Sobotę 27.05.2023 w Sępólnie Krajeńskim odbyła się II Runda Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. Zawody zostały zorganizowane przez MLKS Krajna Sępólno Kraj. przy wsparciu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów w ramach projektu współpracy partnerskiej z Krajową Grupą Spożywczą S.A. W zawodach wystąpiło 35 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby województwa kujawsko-pomorskiego: ZAWISZA Bydgoszcz, MKS START Grudziądz, MGLKS TARPAN Mrocza, HUSARIA Lubraniec, STUDIO Zielińscy, MGLKS GROM Więcbork, MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie.

Czytaj więcej...

Mateusz Paterek mistrzem Polski LZS

23 maj 2023

W dniach 17-21.05.2023 w Ciechanowie (mazowieckie) odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w podnoszeniu ciężarów. W zawodach brało udział 300 zawodniczek i zawodników rywalizujących w grupach wiekowych U 15 i U 17. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu zdobywając dwa medale. Mateusz Paterek został mistrzem Polski, a Paweł Łata wicemistrzem. Ponadto Mateusz wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Europy.

Czytaj więcej...

Sztangiści Krajny w kadrze Polski

11 maj 2023

Mateusz Paterek znalazł się w szerokim składzie na Mistrzostwa Europy Młodzików do 15 lat. Obecnie przebywa na zgrupowaniu Kadry Narodowej Młodzików w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Czytaj więcej...

Wielkopolski Wielobój Atletyczny

24 kwiecień 2023

Najmłodsi zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów naszego klubu brali udział w I Rundzie drugiej edycji Wielkopolskiego Wieloboju Atletycznego. Zmagania odbyły się 23.04.2023 w Pniewach. W zawodach brali udział zawodnicy i zawodniczki klubów województwa wielkopolskiego oraz Wks Śląsk Wrocław, LKS Dobryszyce i MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.

Czytaj więcej...

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak