Wygrana na wyjeździe

12 maj 2023

Juniorzy młodsi Krajny po porażkach na inaugurację rundy jesiennej pierwsze zwycięstwo odnieśli w wyjazdowym spotkaniu w Potulicach.

Czytaj więcej...

Turnie Orlika E2

27 kwiecień 2023

Orlicy Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek ,,Od Pasji Do Futbolu". Druga runda odbyła się we Wtelnie, gdzie młodzi sępoleńscy piłkarze zmierzyli się z Tucholanką Tuchola, Olimpią Wtelno i Kamionką Kamień Krajeński.

Czytaj więcej...

Drużyny młodzieżowe rozpoczęły rundę wiosenną

18 kwiecień 2023

Piłkarskie drużyny młodzieżowe Krajny Sępólno rozpoczęły zmagania w rundzie wiosennej. Juniorzy młodsi, Trampkarze mają za sobą dwie ligowe kolejki. Orlicy starsi i Orlicy młodsi zagrały pierwsze turnieje, jednak w tych rozgrywkach nie ma ewidencji wyników.

Czytaj więcej...

Krajna - Mustang na żywo

01 kwiecień 2023

W sobotę 1 kwietnia w kolejnym spotkaniu Rundy Wiosennej Ligi Okręgowej drużyna Krajny Sępólno podejmować będzie drużynę Mustang Ostaszewo.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 1 kwietnia o godz. 13:00 w Sępólnie Krajeńskim na stadionie przy ul. Chojnickiej 19.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi Kanał10

Turniej Finałowy Ligi Halowej Piłki Nożnej Orlika 2023

27 marzec 2023

5 marca 2023r. odbył się Turniej Finałowy Ligi Halowej Piłki Nożnej Orlika. Organizatorem rozgrywek był MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie. Turniej Finałowy był podsumowaniem dwu miesięcznych rozgrywek ligowych, w których drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. W Turnieju Finałowym wystąpiło 7 zespołów, czyli wszystkie drużyny biorące udział w lidze.

Czytaj więcej...

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak