Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z Okazji Konstytucji 3 Maja 2023

13 kwiecień 2023

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie i Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim oraz zapraszają na Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Zmagania odbędą się w 1 maja 2023r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali lustrzanej w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

 

Zapisy do turnieju odbywać się będą w dniu zawodów do godz. 9.50 lub w serwisie turniejowym na stronie Chessarbitra, telefonicznie pod numerem telefonu 600-788-682 / 695-642-369, pod adresem mailowym sędziego głównego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 29.04.2023r. do godz. 21.00. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, miejscowość, datę urodzenia oraz posiadaną kategorię szachową. Wpisowe do turnieju wynosi 25 zł dla seniorów i 20 zł dla juniorów (w tym opłata do FIDE).

Rozgrywki będą prowadzone systemem „każdy z każdym” z odrębną klasyfikacją w następujących kategoriach:

- mężczyźni ELO powyżej 1600

- mężczyźni ELO do 1600

- kobiety

- juniorzy (bez podziału na dziewczęta i chłopców)

Przewiduje się nagrodę pieniężną za zdobycie I miejsca w turnieju.


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary, zawodnicy z miejsc 1-3 medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Ponadto nagrodzony zostanie najmłodszy uczestnik turnieju. W przypadku braku obsadzenia kategorii kobiecej nagrody przechodzą do kategorii mężczyzn ELO do 1600 nagradzając kolejnego w klasyfikacji zawodnika.

 

Więcej szczegółów w regulaminie.

 

Dokumenty do wypełnienia:

>>>karta zgłoszeniowa - zawodnik pełnoletni<<<

>>>karta zgłoszeniowa - zawodnik niepełnoletni<<<

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak