Aktualności

Brąz warcabistki Krajny

W dniach 8-10 września do Rychlika zjechali się zawodnicy i zawodniczki zkategorii „50+” by wziąć udział w jubileuszowych XXX Mistrzostwach Polski seniorek iseniorów starszych. Mistrzostwa przygotowane na bardzo wysokim poziomie i po razpierwszy pula nagród wynosiła 5000zł.

Czytaj więcej

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Juniorów

Po przeniesieniu organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Świata Juniorów w warcabach 100 polowych, Blitza i Rapida do Polic, zrodziła się myśl aby z sekcji warcabowej Klubu Krajna zgłosić w kategorii chłopców do lat 13 Jacka Czarnottę.

Czytaj więcej

Turniej w Koronowie

Szachiści Krajny Sępólno wzięli udział w turnieju szachowym w Koronowie. Grano tempem 10 minut na zawodnika bez dodawanego czasu gry na dystansie 9 rund.

Czytaj więcej

Medale Warcabistów

W dniu 22.10.2023 r w Szubińskim Domu Kultury odbyły się VI Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (Turniej A – seniorzy i juniorzy do lat: 16, 19, w Turniej B – juniorzy do lat: 7, 10, 13),

Czytaj więcej

Remis na zakończenie

Piłkarze Krajny w ostatniej kolejce ligi okręgowej podejmowali na własnym boisku drużynę BKS Bydgoszcz. Po szalenie emocjonującym spotkaniu padł remis 4:4.

Czytaj więcej
KATEGORIE