Piłka nożna

Pierwszy sparing seniorów

Piłkarze Krajny rozpoczęli serie gier sparingowych przed rundą wiosenna sezonu 2023/2024. Pierwszym sparingpartnerem była, występująca w A-klasie Fala Świekatowo. Pomimo mocno okrojonego składu, pewne zwycięstwo odniosła drużyna Krajny.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Heavy New Year w Hoorn

Po raz drugi zawodnicy naszego klubu brali udział w Międzynarodowym Turnieju HEAVY NEW YEAR, który odbył się dn. 27.01 2024 w Hoorn (Holandia). Ekipa ciężarowców Krajny wystąpiła w 11 osobowym składzie zwyciężając w czterech kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu. Tym razem w Sępólnie w hali Krajna Arena zagrały drużyny: Football Academy Nakło, Fala Świekatowo, Victoria Niemcz/Osielsko oraz Krajna I i Krajna II. W rozwinięciu galeria z tego turnieju.

Czytaj więcej

Skrzaci grali w Osielsku

Najmłodsza grupa piłkarska Krajny Sępólno zagrała kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu. Tym razem rywalizacja toczyła się na hali w Osielsku.

Czytaj więcej

Pierwszy turniej skrzatów

Najmłodsza grupa Sekcji Piłki Nożnej, czyli Skrzaci rozegrali pierwszy turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu. W sobotę 13 stycznia w hali Krajna Arena przez blisko dwie godziny działo się bardzo dużo. Najważniejsza była jednak piłkarska zabawa i frajda ze strzelonych bramek.

Czytaj więcej
KATEGORIE