Oferta gastronomiczna

Wspaniała lokalizacja Punktu Gastronomicznego, w którym znajduje się restauracja stwarzają niepowtarzalną atmosferę, jakiej nie znajdą Państwo w żadnym innym miejscu. Atutem jest położenie obiektu, z dala od gwaru i miejskiego hałasu. Punkt Gastronomiczny wyróżniają niskie ceny, a przy tym bardzo wysoka jakość potraw. Korzystając z gastronomicznych usług mają Państwo gwarancję kompleksowej, szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Oferujemy dania kuchni polskiej. Charakterystyczny wystrój oraz wysoka jakość usług sprawia, iż od wielu lat nieprzerwanie organizujemy:

  • przyjęcia weselne
  • bankiety
  • studniówki
  • uroczyste kolacje
  • jubileuszowe
  • kolacje opłatkowe

Staramy się dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

Naszą ofertę gastronomiczną uzupełniliśmy o organizację imprez firmowych. Rozumiejąc, że każde wydarzenie jest inne – naszą ofertę projektujemy indywidualnie, dostosowując ją do wielkości firmy i wysokości budżetu. Zawsze staramy się, aby ten dzień i wieczór pozostał niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i zaproszonych przez Państwa Gości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – profesjonalnie i rzetelnie przygotujemy ofertę, która spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakość usług gastronomicznych, fachową pomoc w organizacji usług dodatkowych (oprawa muzyczna, wystrój sali, aranżacja stołów) oraz profesjonalną obsługę.

Punkt Gastronomiczny jest od lat cenionym miejscem masowych imprez, kameralnych spotkań znanym ze znakomitej kuchni. Gwarantujemy, że przygotowywane tam posiłki są nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla smakoszy znajdą się liczne dania wegetariańskie, rybne i sałatki.