Finał Wielkopolskiego Wieloboju Atletycznego

Bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie podczas finału Wielkopolskiego Wieloboju Atletycznego, który odbył się 17.12.2023 na terenie obiektów sportowych AWF w Poznaniu.

W najmłodszej grupie U 10 zwyciężył Andriy Talan z wynikiem 429 punktów. Tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Ilcewicz uzyskując 404 pkt.
Mykhail Talan był dziesiąty z wynikiem 355 pkt.
W grupie wiekowej U 12 drugie miejsce wywalczył Miłosz Sznul – 421 pk. Miejsce czwarte zajął Davyd Vasylchuk – 385 pkt.
Klasyfikację końcową U 10 po czterech rzutach zwyciężył Andriy Talan – 1280 pkt. Mikołaj Ilcewicz został sklasyfikowany na II miejscu – 1247 pkt. Mykhail Talan był jedenasty – 1087 pkt.
Miłosz Sznul był drugi w grupie wiekowej U 12 – 1232 pkt. a Dawid Vasylchuk czwarty – 1209 pkt.
Drużynowo zawodnicy naszego klubu zajęli III miejsce.

Zadanie pod nazwą:

“Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie”
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu.