Bieg z Okazji 85-lecia MLKS Krajna Sępólno Kraj.

13 sierpnia 2023r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbył się Piknik Rodzinno-Sportowy, podczas którego zorganizowano Bieg Rodziny z Okazji 85-lecia MLKS Krajna. Wydarzenie prowadzone było w ramach Obchodów Dni Sępólna Krajeńskiego.

Po krótkiej rozgrzewce prowadzonej przez instruktora Łukasza Cieślaka na starcie stanęło prawie 100 uczestników. Zawodników wystartował Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Bieg prowadzony był ze stadionu, po lesie, na Plażę Miejską i z powrotem. Zajęte miejsca nie były istotne, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę z nazwą imprezy i herbem Gminy Sępólno Krajeńskie. Po ukończeniu biegu natomiast zaproszeni goście każdemu z uczestników wręczyli pamiątkowy medal.
Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski, Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Marek Zieńko, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Jadwiga Bukolt, Zastępca Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Leszek Kąkol, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Marek Chart, Prezes PZPC oraz Wiceprezes PKOL Waldemar Gospodarek, Prezes KPOZTS Andrzej Jesiołowski, Komendant Powiatowy PSP w Sępólnie Krajeńskim Maciej Suchomski, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP w Sępólnie Krajeńskim Artur Cetnarski oraz Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Więcborku Tomasz Dobrowolski.

Zadanie pod nazwą:

“Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie”
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie gmina-1.jpg

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu.