Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z okazji Święta Niepodległości

Gmina Sępólno Krajeńskie, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim oraz MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zaprasza na Otwarty Turniej w Szachach Błyskawicznych z Okazji Narodowego Święta Niepodległości. Turniej zgłoszony jest do oceny rankingowej FIDE. Zmagania odbędą się w sali lustrzanej Centrum Sportu i Rekreacji ul. Chojnicka 19. w sobotę 11 listopada o godz. 10.00.

Zapisy do turnieju odbywać się będą do dnia 8.11.2023 r. do godz.19.00 w serwisie turniejowym na stronie Chessarbitra, telefonicznie pod nr telefonu 695-642-369 lub 600-788-682 lub pod adresem mailowym sędziego głównego miroslaw.kozielski@gmail.com. Weryfikacja zapisanych zawodników (oraz zapisy w przypadku wolnych miejsc) w dniu zawodów od godz. 9.10 do 9.50. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, miejscowość, datę urodzenia, posiadaną kategorię szachową. Wpisowe do turnieju wynosi 30 zł dla seniorów i 20 zł dla juniorów. Zawodnicy MLKS “Krajna” są zwolnieni z wpisowego. Wpisowe zawiera opłatę rankingową FIDE. Liczba miejsc w rozgrywkach jest ograniczona do 40 osób. Wpisowe będzie pobierane w dniu zawodów.

Rozgrywki będą prowadzone będą systemem szwajcarskim z 13 rundami z odrębną klasyfikacją w następujących kategoriach:

– mężczyzn powyżej 1600 ELO;
– mężczyzn do 1600 ELO;
– kobiet;
– juniorów (bez podziału na dziewczęta i chłopców);

Przewiduje się nagrodę pieniężną za zdobycie I miejsca w turnieju. Nagroda wynosi 150 zł przy minimum 25 zawodnikach opłacających wpisowe.
W każdej kategorii przewiduje się za miejsca 1-3 puchar oraz medal. Ponadto nagrodzony zostanie najmłodszy i najstarszy uczestnik.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Zadanie pod nazwą:

“Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie”
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie gmina-1.jpg

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu.