Turniej w Koronowie

Szachiści Krajny Sępólno wzięli udział w turnieju szachowym w Koronowie. Grano tempem 10 minut na zawodnika bez dodawanego czasu gry na dystansie 9 rund.

Krajnę reprezentowali: Damian Binger, Jacek Jesse, Maksymilian Czajka, Marcin Kotowski, Mikołaj Stępień, Stanisław Stosik, Krzysztof Czaplewski, Filip Drzycimski, Filip Kłodziński.
Turniej okazał się udany dla szachistów z Krajny. W turnieju A grało 28 zawodników – 2 miejsce zajął Jacek Jesse zdobywając 7/9 pkt, 5 był Damian Binger 6/9 pkt.
W grupie B grało 22 juniorów. Najlepiej spośród juniorów z Krajny wypadł Maksymilian Czajka. Zajął 2 miejsce zdobywając 7.5/9 pkt, 4 miejsce zdobył Stanisław Stosik, 6 był Krzysztof Czapiewski. Pozostali juniorzy zajęli dalsze miejsca.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci małych pucharków, dyplomów, nagród finansowych oraz nagród rzeczowych.

Zadanie pod nazwą:

“Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie”
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu.