Turnieje wojewódzkie w Sępólnie Kraj.

Klub MLKS Krajna wspólnie z KPOZTS 10 września zorganizował i przeprowadził w Sępólnie turnieje wojewódzkie w tenisie stołowym w kategoriach: juniorka, junior, żaczka i żak. Turnieje były również kwalifikacją na Grand Prix Polski.

W turnieju juniorek wystartowało 36 zawodniczek. Zwyciężyła Weronika Kyryliuk (Energa KTS Toruń), która wyprzedziła zawodniczki z Chełmna – Malwinę Słupską i Julię Rogulską. Tenisistka Krajny, Agata Krzyżkowska zakończyła zawody na 17. pozycji.
W turnieju juniorów zagrało 45 tenisistów. Najlepszym okazał się Miłosz Rękas (Nowa Era Toruń), który wyprzedził dwóch zawodników Energii KTS Toruń – Maksymiliana Sawinę i Jakuba Krzyżanowskiego. Tenisiści Krajny zakończyli zawody na miejscach: 13. Nikodem Aderjahn i 25. Mateusz Jesse.
Turniej Grand Prix Polski rozegrany zostanie w dniach 29.09. – 01.10. w Szczawnie Zdroju.

W turnieju żaczek wystartowało 25 zawodniczek. Zwyciężyła Nicola Bork z Chełmna, która wyprzedziła zawodniczki z Barcina – Maję Blaczkowską i Lilianę Rydlewską. Najlepiej z tenisistek Krajny wypadła Daryna Ihina, która zajęła 11. miejsce. W zawodach wojewódzkich zadebiutowały dwie tenisistki Krajny: Marta Kucharska i Emilia Bonk.
Turniej żaków wygrał Kaspian Borek z Chełmna. Na turnieju zadebiutował również młody wychowanek Krajny – Mateusz Słomiński.
Turniej Grand Prix Polski rozegrany zostanie w dniach 29.09. – 01.10. w Zielonej Górze.

Zadanie pod nazwą:

“Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie”
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej skrzatów

Najmłodsi piłkarze Krajny rozegrali kolejny turniej w ramach rozgrywek OdPasjiDoFutsalu.